Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_random_image/helper.php on line 85
zwiazkowiec.jpg

Komisja Krajowa obradowała w Krośnie

Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Po raz pierwszy w ponad 35-letniej historii NSZZ „Solidarność” Komisja Krajowa, najwyższa władza wykonawcza związku, przyjechała do Krosna na posiedzenie.

Podczas obrad, które odbyły się w dniach 21-22 kwietnia br. w Hotelu „Nafta” Krosno, rozmawiano m.in. o prezydenckim projekcie obniżenia wieku emerytalnego, rozwoju związku, zmianach w ustawie o związkach zawodowych oraz obywatelskim projekcie ustawy o zakazie handlu w niedzielę Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” zebrała się w Krośnie na zaproszenie Zarządu Regionu „Podkarpacie” NSZZ „Solidarność”. Posiedzenie to  przypadło dokładnie w 26. rocznicę II Krajowego Zjazdu Delegatów, który odbył się w gdańskiej hali Oliwa i w roku 35-lecia I Zjazdu Delegatów „Solidarności”. – Jest to wydarzenie historyczne dla Krosna i dla regionu  „Podkarpacie”. Myślę, że przez następne lata będziemy wspominać o „uchwale krośnieńskiej”, bo w porządku obrad Komisji Krajowej znalazły się istotne i ważne dla całego społeczeństwa kwestie – mówił Tadeusz Majchrowicz, szef Zarządu Regionu „Podkarpacie” NSZZ „Solidarność” i zastępca przewodniczącego KK NSZZ „Solidarność”…

Tadeusz Majchrowicz i Piotr Duda spotkali się z dziennikarzami na briefingu prasowym

Więcej przeczytasz w nr  17, Nowe Podkarpacie z 27 kwietnia 2016

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ponadto w aktualnym wydaniu znajdziesz przegląd wydarzeń

z regionu, informacje sportowe,

Zapraszamy!

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS