Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

SŁONECZNA GUZIKÓWKA – nowoczesne i komfortowe domy szeregowe

Email

SŁONECZNA GUZIKÓWKA

– nowoczesne i komfortowe domy szeregowe

W pobliżu jednego z większych osiedli mieszkaniowych w Krośnie – os. Traugutta – powstaje kompleks domów w zabudowie szeregowej. Każdy z trzech segmentów składa się z siedmiu przestronnych budynków o powierzchni od 131 m kw. do 139 m kw. Sprzedaż lokali już ruszyła! 

Inwestycja pn. „Słoneczna Guzikówka” to nowoczesne, przestronne i komfortowe domy w zabudowie szeregowej, na działkach o powierzchni od około 3 do 7 arów. Mimo że jest to zabudowa szeregowa, każdy budynek jest budowany odrębnie, ma osobny fundament i ściany. W zależności od położenia w segmencie powierzchnia domów waha się od 131 m kw. do 139 m kw. Są to domy z użytkowym poddaszem, składające się z 4 sypialni i 2 łazienek, z osobnym garażem i podjazdem, na którym można parkować drugi samochód. Do każdego domu przynależy osobny, ogrodzony ogródek, idealny do relaksu i odpoczynku po pracy.

***

Kompleks „Słoneczna Guzikówka” położony jest na uboczu os. Traugutta, w spokojnej, cichej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a przy tym z dobrym połączeniem z centrum miasta. W niedalekim sąsiedztwie są sklepy, szkoły, przedszkole, oddział żłobkowy, ośrodek zdrowia, poczta i przystanki autobusowe obsługiwane przez komunikację miejską.

***

Budynki będą oddawane w stanie deweloperskim – zamkniętym, tzn. wykończone z zewnątrz, natomiast wewnątrz: tynki na ścianach i wylewki na podłogach oraz podłączone wszystkie media – prąd, gaz, woda i kanalizacja. Dojazd do kompleksu od ul. Traugutta będzie utwardzony i w całości wyłożony kostką brukową. Wygoda i komfort w tym zakresie są zapewnione przez inwestora. Atutem „Słonecznej Guzikówki” jest nowoczesna i ciekawa architektura, zgodna z najnowszymi trendami w budownictwie. Domy będą nie tylko ładne, ale też solidne, ponieważ do ich budowy wykorzystywane są materiały wysokiej jakości. Ceny domów również są atrakcyjne!

***

Termin zakończenia budowy zaplanowany jest na koniec grudnia 2019 r. Sprzedaż domów już trwa i cieszy się sporym zainteresowaniem. Wybór lokali jest duży i daje szerokie spectrum możliwości. Ciekawe ułożenie segmentów sprawia, że każdy z zainteresowanych Klientów znajdzie lokalizację odpowiednią do swoich potrzeb i oczekiwań rodziny.

 

 

 

 

 

„Słoneczna Guzikówka” – sprzedaż i szczegółowe informacje

tel. 791 954 170 www.guzikowka.pl

 

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS