Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

NOWA – opony i mechanika samochodowa

Email

NOWA

– opony i mechanika samochodowa

„Siłą sekretu naszej firmy jest to, że dla nas najważniejszy jest każdy Twój ruch”

Firma NOWA powstała w 1991 roku i jako pierwsza w Krośnie oferowała kompleksowy serwis opon, począwszy od ich wymiany po wulkanizację. Po czterech latach działalności poszerzyła zakres oferowanych usług i dziś zajmuje się również mechaniką oraz elektroniką samochodową.

– Zawsze wychodziliśmy z założenia, że kompleksowa pomoc w sferze bezpieczeństwa jazdy jest najważniejszym aspektem naszej działalności – mówi właściciel firmy Opony Nowa Witold Mrozek.

W miarę potrzeb i sugestii Klientów firma NOWA rozszerzyła zakres oferowanych usług o elementy mechaniki, najpierw drobnej – typu hamulce, zawieszenia, sprężyny, wymiana filtrów i oleju, a później o kompletny serwis. – Jesteśmy serwisem, który generalnie robi wszystko, oprócz remontów silników, ale to ze względu na warunki lokalowe – wyjaśnia szef firmy.

W ofercie zakładu specjalizującego się w szeroko rozumianej mechanice samochodowej jest: sprzedaż, wymiana i wulkanizacja dętek i opon bezdętkowych; laserowe wyważanie kół; prostowanie felg; wymiana klocków hamulcowych i tarcz; diagnostyka zawieszenia; pełna diagnostyka komputerowa, elektryka, wymiana amortyzatorów i sprężyn; pompowanie kół azotem; obsługa kół typu RUNFLOAT, PAX, SBR, a także naprawa, serwis i odgrzybianie klimatyzacji.

O jakości oferowanych usług świadczy bogato wyposażony park maszyn, pochodzących od znanych producentów, orazdoświadczeni i wykwalifikowani pracownicy. Zakład posiada niezbędne pozwolenia i certyfikaty potwierdzające jego dobrą renomę w branży.

Naprawy i serwisy prowadzone są przy  użyciu sprzętu najwyższej klasy, typu Mondolfo Ferro, Haweka, Hofman. – Przykładamy dużą wagę do jakości sprzętu, na którym pracujemy. Dostosowujemy się do potrzeb rynku i zleceń. Dzięki temu w gronie naszych klientów są osoby prywatne, jak i partnerzy biznesowi. Obsługujemy cztery floty w Krośnie – podkreśla Witold Mrozek.

Firma oferuje też szeroką gamę asortymentu motoryzacyjnego, a pracownicy chętnie pomagają w doborze części i akcesoriów, tak, by wybrany produkt spełnił oczekiwania Klientów. W firmowym sklepie skorzystać można z różnych promocji i dowiedzieć o najnowszych nowinkach z branży.

Dodatkowo – stali Klienci mają w ofercie usługę dojazdu w przypadku jakiejś awarii samochodu.

Serwis NOWA czynny jest sześć dni w tygodniu.

Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00,

a w soboty w godz. 8.00-14.00.

NOWOŚĆ!

Przy wymianie opon – hamulce sprawdzane są GRATIS!

„NOWA” – Witold Mrozek

Autoryzowany Serwis Ogumienia

38-400 Krosno, ul. Wyzwolenia 6a

tel. 606 269 337, tel./fax 13 436 62 48,

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.opony-nowa.pl

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

noimage
KUPIĘ MAŁY drewniany dom
( / Nieruchomości)

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS