Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

SYLWESTER 2018 W „TWIŚCIE”

Email
SYLWESTER 2018 W „TWIŚCIE”

SYLWESTER 2018 W „TWIŚCIE”

Restauracja „Twist” zaprasza na niezapomnianą zabawę sylwestrową i uroczyste przywitanie Nowego 2019 Roku. Tym razem Sylwester organizowany jest w dwóch salach przy ul. Jagiellońskiej. Gości z Sali Jagiellońskiej  zabawiał będzie DJ, a z Sali Fikoland zespół „Allegro”. Cena za parę to 350 zł. W sylwestrowym menu m.in. przystawka – tatar z łososia, trzy mięsnowarzywne kolacje, w tym jedna z deserem – chia z porzeczkami, oraz stół staropolski, ciepłe dania, napoje zimne i gorące bez ograniczeń, a także lampka szampana na powitanie Nowego 2019 Roku. Zapisy przyjmowane są pod numerami tel. 570 057 717 oraz 602 527 043.

TWIST JAGIELLOŃSKA

W sali restauracyjnej „TWIST” przy ul. Jagiellońskiej organizowane są głównie przyjęcia weselne do 150 osób. Nastrojowy klimat lokalu tworzy utrzymana w klasycznych barwach aranżacja wnętrza. Sala Jagiellońska świetnie sprawdza się również jako miejsce do organizacji różnego rodzaju pokazów i prezentacji (do 100 osób w ustawieniu kinowym). Początkiem 2019 w „Twiście” przy ul. Jagiellońskiej planowane jest otwarcie restauracji.

TWIST FIKOLAND

„Twist Fikoland” to sala mieszcząca się w budynku Placu Zabaw dla Dzieci – Fikoland. Jest największą i najnowszą z oferowanych sal. Mogą w niej być organizowane przyjęcia do 250 osób. Jasne i przestronne wnętrze lokalu daje możliwość różnych układów stołów, dla zespołu muzycznego ustawiony jest specjalny podest, przez co sala jest niezwykle funkcjonalnym miejscem do organizacji przyjęć weselnych, półmetków, studniówek itp. Sala jest klimatyzowana.

 

HOTEL – RESTAURACJA „Twist”** – ul. Pużaka 37

Dwugwiazdkowy hotel usytuowany jest w centrum Krosna. Składa się z dwóch obiektów, w których łącznie znajduje się ok. 60 miejsc noclegowych. We wnętrzach hotelu połączono nowoczesną elegancję z subtelnością stonowanych barw. Hotel posiada 32 komfortowo wyposażone pokoje:

14 pokoi jednoosobowych (90 zł za dobę), 15 pokoi dwuosobowych (150 zł), 2 pokoje trzyosobowe (210 zł), 1 apartament (200 zł).

W cenę wliczone jest śniadanie. Każdy pokój posiada łazienkę o wysokim standardzie, telefon, telewizor oraz internet. Parking dla gości hotelowych jest bezpłatny.

Przy hotelu „Twist”** znajdują się również trzy przestronne sale, w których organizowane są wesela, bankiety i przyjęcia okolicznościowe.

Sala przy recepcji – to stylowa, utrzymana w pastelowej tonacji dwuczęściowa sala, mogąca przyjąć łącznie do 150 osób (duża sala 80 osób, mała 60 osób). Jest to idealne miejsce do organizacji spotkań rodzinnych, imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych, zjazdów i konferencji. Obydwa pomieszczenia są klimatyzowane.

Sala klubowa – ma ustawienie bankietowe i może pomieścić do 60 osób. Jest to doskonałe miejsce do organizacji kameralnych spotkań towarzyskich, niewielkich imprez tanecznych np. „osiemnastek” czy szkoleń firmowych. Sala ta również jest klimatyzowana.

Sala restauracyjna – hotelowa – to główna sala konsumpcyjna Restauracji „TWIST” zwana również Kawiarnią (ul. Pużaka 37). Składa się z dwóch osobnych sal: głównej – do 40 osób oraz bocznej – do 24 osób. Kawiarnia, oprócz typowej funkcji restauracji, świetnie sprawdza się jako lokal do organizacji niewielkich przyjęć weselnych (do 50 osób) czy innych kameralnych imprez okolicznościowych. Niewątpliwym jej atutem jest możliwość podziału na część konsumpcyjną (sala główna) oraz taneczną (sala boczna). Sala jest klimatyzowana.

W tygodniu restauracja oferuje obiady abonamentowe – dwa dania z deserem w cenie 15 zł.

PLAC ZABAW DLA DZIECI FIKOLAND

W ofercie „Twist” znajduje się również sala zabaw dla dzieci (ul. Jagielońska 5). Fikoland to świat marzeń stworzony dla maluchów i większych dzieci. Sprzęt i urządzenia do zabaw są bezpieczne – są najwyższej jakości i spełniają wszystkie wymagane normy oraz standardy. Dla wygody dzieciaków i rodziców w osobnym pomieszczeniu zlokalizowany jest bufet, w którym można odpocząć i skorzystać z małej gastronomii. Fikoland czynny jest w weekendy – od piątku do niedzieli w godz. 11.00-18.00. W sali tej organizowane są przyjęcia urodzinowe i imieninowe dla dzieci.

Hotel Restauracja TWIST**, ul. Pużaka 37, 38-400 Krosno,

tel. 13 43 207 08, 605 527 043; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Restauracja TWIST, ul. Jagiellońska 3, tel. 13 43 207 08, 602 527 043; www.twistkrosno.pl

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

noimage
KUPIĘ MAŁY drewniany dom
( / Nieruchomości)

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS