Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

CENTRUM BUDOWNICTWA - PRO-INVEST

Email

– DZIAŁAMY

KOMPLEKSOWO

Centrum budownictwa Pro-Invest to firma działająca na podkarpackim rynku budowlanym od 2007 r. Właściciel firmy Mariusz Szczepański wraz ze swoim zespołem zajmuje się kompleksowym doradztwem na każdym etapie budowy. Ogromny nacisk kładzie na wysoką jakość wykorzystywanych materiałów  budowlanych, oferując przy tym sprawdzone i godne polecenia rozwiązania. Wykwalifikowana i doświadczona grupa fachowców zajmuje się doradztwem i obsługą w zakresie wykonywania dociepleń budynków, tynków maszynowych oraz wylewek, a także pracami wykończeniowymi.

 

38-400 Krosno, ul. Pużaka 18c, www.proinvestkrosno.pl

Do flagowych inwestycji zrealizowanych przez firmę należą m.in.: Hotel Arłamów, Galeria Rzeszów, Osiedle Generalskie Krosno, Osiedle Parkowe Krosno, Fabryka Meble Bodzio Goszcz, Vivo Krosno, ZSCKR w Nowosielcach, placówka WTZ w Wielopolu Skrzyńskim, DPS Sanok, Baltic Wood Jasło, Galeria Krosno, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krośnie, Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Jedliczu.

Wśród wielu atutów firmy najważniejszy jest jednak zespół ludzi, którzy ją tworzą. Wykwalifikowana kadra dba o to, aby każdy klient i inwestor był zadowolony.

HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Centrum Budownictwa Pro-Invest, mieszczące się w Krośnie przy ul. Pużaka 18C, oferuje wysokiej jakości materiały budowlane, zaprawy tynkarskie, systemy dociepleń, systemy dekoracyjne, narzędzia, chemię budowlaną oraz farby od najlepszych producentów, w tym m.in.: Arsanit, Baumit, Wkręt-Met, Tytan, Kubala, Pro, Kerakoll, Knauf, Backers, Decoral, Bondex. Obsługa działu sprzedaży zapewnia fachowe doradztwo i pomoc w wyborze potrzebnych produktów. W Centrum Budownictwa Pro-Invest zaopatrują się zarówno klienci detaliczni, jak i firmy działające w Krośnie i okolicach. Firma działa prężnie nie tylko na rynku lokalnym, ale również krajowym i zagranicznym.

DRZWI I PODŁOGI

Centrum Budownictwa Pro-Invest zajmuje się także sprzedażą oraz montażem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, oferowanych przez znanych na rynku producentów, w tym m.in. firmy: DRE, PORTA, POL-SKONE, CLASSEN, WIŚNIOWSKI. W sprzedaży są różnego rodzaju drzwi z oklein naturalnych lub  syntetycznych, szklanych oraz malowanych w dowolnej kolorystyce z palety RAL.

W ofercie firmy znajdują się również wysokiej klasy panele i podłogi produkowane m.in. przez Baltic Wood, Kronopol, Quick Step, Krono Original. Dodatkowo dział stolarki zapewnia klientom transport i montaż kupionych wyrobów.

ALUMINIUM

Pro-Invest zajmuje się produkcją, montażem i sprzedażą wyrobów z ALUMINIUM i PCV. Firma tworzy witryny, ogrody zimowe, fasady, okna i drzwi. Ciekawe aranżacje i przeszklenia obiektów budowlanych to aktualnie najnowszy dział i kierunek rozwoju firmy.

USŁUGI BUDOWLANE

Firma oferuje swoim klientom szeroką gamę usług budowlanych, począwszy od wykonywania konstrukcji hal magazynowych przez tynki wewnętrzne, wylewki maszynowe, prace wykończeniowe po docieplenia budynków i elewacje. Dział wykonawstwa z Pro-Invest działa kompleksowo, zapewniając swoim Klientom rzetelną i fachową obsługę. Wykonawcy pracują terminowo i wedle obowiązujących norm oraz trendów budowlanych.

REALIZACJE

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

noimage
KUPIĘ MAŁY drewniany dom
( / Nieruchomości)

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS