Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

BALUSTRADY dla Twojego domu

Email

BALUSTRADY

dla Twojego domu

Profesjonalizm, gwarancja świetnie wykonanej usługi, terminowość i konkurencyjne ceny – tym wszystkim może poszczycić się firma Robit. Przez niemal 10 lat istnienia na lokalnym rynku stała się rozpoznawalna jako jeden z najlepszych wykonawców balustrad.

Robit zrealizuje każdy, nawet najbardziej wymyślny pomysł klienta!

 

Firma Robit powstała w 2010 roku, a jej właścicielem od początku jest Robert Druciak. – Mogę powiedzieć, że firma powstała znikąd. Wcześniej działałem w innej branży, ale w końcu zająłem się balustradami i powoli to rozwijałem. Przeszliśmy drogę od pracowania w garażu do miejsca, w którym jesteśmy teraz – wyznaje szef firmy.

A w jakim miejscu Robit jest teraz? To jeden z najpopularniejszych wykonawców balustrad na obszarze Podkarpacia i Małopolski, gdyż leży na granicy tych dwóch województw. Nie zamyka się jednak tylko na rynek lokalny – przyjmuje zlecenia z całej Polski. – Nie narzekamy na brak zajęcia, czasem są wręcz momenty, że nie możemy „przejeść” tego, co mamy – mówi z uśmiechem R. Druciak.

Jedną z największych zalet pracowników firmy Robit jest profesjonalizm, którym wykazują się od początku do końca wykonania usługi. Dokładne pomiary wstępne, precyzyjne wykonanie zlecenia i niezawodny montaż gwarantują, że żaden klient nie będzie miał powodów do narzekań. Wybierając firmę Robit, można mieć pewność, że balustrada będzie służyła przez długie lata.

Szeroka oferta

Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne to dziś nie tylko element użytkowy i gwarancja bezpieczeństwa. Mają one także  ogromny wpływ na estetykę i ogólny odbiór budynku, którego mogą być niekwestionowaną ozdobą. Ten architektoniczny detal określić może cały charakter domu czy innej budowli. Liczy się tutaj każdy szczegół, który pozwala na dokładne zaprojektowanie i dopasowanie balustrady do całości. Aby efekt końcowy wyglądał jak najlepiej, firma Robit oferuje wykonanie pomiaru i projektu, oczywiście bezpłatnie. Każdy pomysł zostaje rozpatrzony.

To dość częsta sytuacja, że klient ma swoją wizję, do której się dostosowujemy, sami jednak też proponujemy różne rozwiązania – mówi R. Druciak.

Termin wykonania zależy od pory roku, średnio jest to jednak około dwa miesiące. Koszt usługi związany jest oczywiście ze stopniem skomplikowania balustrady, która ma zostać wykonana, ale zazwyczaj cena waha się od 400 do 500 złotych za metr bieżący. Nie bez znaczenia są, rzecz jasna, materiały, z których wykonana zostaje balustrad da. Firma Robit używa najwyższej klasy stali, dzięki czemu jej balustrady odznaczają się najwyższą jakością. – Używamy tylko i wyłącznie stali nierdzewnej, a nasze projekty są w stylu nowoczesnym – tłumaczy właściciel.

Do realizacji zleceń firma wykorzystała już ponad 300 ton stali! Balustrady mogą być wykonane ze stali nierdzewnej i malowanej, jak również z połączonych materiałów – stali nierdzewnej z drewnem oraz szkłem (m.in. bezpiecznym czy piaskowym). Robit przyjmuje także zlecenia na wykonanie barierek, poręczy, daszków oraz zadaszeń ze szkła lub poliwęglanu.

Na klientów firmy czeka także sklep internetowy, w którym znaleźć można wszelkie elementy potrzebne do samodzielnego montażu balustrad nierdzewnych i drewnianych. Klienci znajdą tutaj także słupki czy poręcze przyścienne. Balustrady stanowią element dekoracyjny balkonu, co powoduje, że muszą być idealnie dopasowane do ich kształtu. Przy wyborze miejsca mocowania uwzględnia się szerokość balkonu, balustrada musi się  bowiem komponować z materiałami wykończeniowymi. Firma Robit wykonuje balustrady zarówno prostokątne, jak i zaokrąglone.

Drugi rodzaj wymaga bardziej precyzyjnego wykonania ze względu na wygięcie poręczy, ale nie stanowi to dla pracowników firmy żadnego problemu.

Niemal dekada działalności na rynku pozwoliła im na nabranie odpowiedniego doświadczenia, dzięki czemu z chęcią podejmują się nawet najtrudniejszych wyzwań. Dlaczego, zdaniem Roberta Druciaka, warto do wykonania balustrady wybrać firmę Robit?

To my przyjeżdżamy do klienta i robimy pomiary, o wszystko dbamy, on sam nie musi się niczym martwić. Po zapadnięciu decyzji o realizacji   spisujemy umowę i staramy się zrobić wszystko w terminie. Zawsze najważniejsze jest to, żeby usługa była jak najbardziej profesjonalna.

 

Firma ROBIT Robert Druciak

ul. Przedmieście Górne 93, 38-340 Biecz

tel. 600 410 329

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.balustradybiecz.pl

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS