Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

NOWY DOM – 20 lat doświadczenia w branży budowlanej

Email
NOWY DOM – 20 lat doświadczenia w branży budowlanej

Firma „NOWY DOM” s.c. z Krosna funkcjonuje w branży budowlanej już od 20 lat. Oferuje kompleksowe usługi dekarsko-remontowe. Zajmuje się wykonywaniem więźb, pokryć dachowych, montażem okien, drzwi, bram oraz innymi pracami budowlanymi.

Przez ten czas zyskała renomę oraz uznanie i zaufanie Klientów. Bogata oferta, wysokiej  jakości asortyment oraz fachowe doradztwo sprawiają, że „NOWY DOM” ma grono stałych Klientów, które ciągle rośnie.

„NOWY DOM” zajmuje się przede wszystkim sprzedażą i wykonawstwem pokryć dachowych – począwszy od blach stalowych, przez panele aluminiowe, blachę z posypką, blachę miedzianą, po dachówkę ceramiczną, a także systemy rynnowe, okna dachowe, komunikację dachową, folię dachową i ochronę przeciwśniegową. Drugim priorytetowym asortymentem jest stolarka okienna – zarówno ta z PVC, jak i okna drewniane, drewniano- aluminiowe, aluminiowe, ogrody zimowe. W ofercie jest również bogaty wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, rolet zewnętrznych, moskitier oraz akcesoria wewnętrzne typu: rolety materiałowe, żaluzje pionowe, poziome, plisy.

Firma prowadzi też sprzedaż i montaż bram garażowych oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych renomowanych producentów. Wśród realizacji, którymi może pochwalić się „NOWY DOM”, są między innymi wymiana pokrycia z blachy miedzianej na kościele w Sieteszy, prace konserwatorskie na dachu budynku Sądu Okręgowego w Rzeszowie oraz termomodernizacja budynków w gminie Dukla.

***

Od początku istnienia właściciele „NOWEGO DOMU” stawiają na jakość, funkcjonalność, energooszczędność, design oferowanych wyrobów i usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta i do każdego zamówienia. Sprawia to, że najlepszą rekomendacją jest zadowolenie firm oraz osób indywidualnych, którzy polecają „NOWY DOM” swoim znajomym, rodzinie i przyjaciołom. Niezwykle ważne jest, że firma współpracuje z wiodącymi producentami w Polsce w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej, pokryć dachowych i wszelkich akcesoriów związanych z jej działalnością. Dzięki temu oferuje najlepsze produkty dostępne na rynku, a także zapewnia fachową pomoc w zakupie oraz transporcie materiałów. Jedną z firm, której wyroby ma w swojej ofercie „NOWY DOM”, jest DRUTEX – producent stolarki okiennodrzwiowej.

***

Dużą wagę pracownicy firmy przywiązują do poprawnego montażu, którego nie ograniczają tylko do ustawienia okna w odpowiednim miejscu w otworze, ale też używają konkretnych materiałów polecanych przez producentów stolarki. Nie bez znaczenia jest też ich estetyka i wygodna obsługa. Planując więc zakup lub wymianę stolarki okiennej, warto poradzić się fachowców, a także wziąć pod uwagę takie elementy, jak: parametry cieplne, wkładki termiczne w profilach, grubość profili,   współczynnik przepuszczalności promieniowania słonecznego. Poza tym – odporność na obciążenie wiatrem oraz wodoszczelność to niezwykle istotne kryteria określające jakość okien. Szczególnie duże znaczenie mają w przypadku mieszkańców wysokich pięter i właścicieli domów położonych na otwartym terenie.

Takich fachowych porad mogą udzielić pracownicy „NOWEGO DOMU”, stale podnoszący kwalifikacje i wiedzę na konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu Klienci mają zapewnioną kompleksową obsługę w zakresie wyboru pokrycia dachowego, stolarki okiennej, oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji.

UWAGA! Obmiary i kosztorysy pokryć dachowych przygotowywane są BEZPŁATNIE.

FIRMA OFERUJE:

– blachy dachowe

– dachówki ceramiczne

– systemy rynnowe

– okna dachowe

– akcesoria dachowe

– okna elewacyjne

– bramy i ogrodzenia

– usługi

„NOWY DOM” s.c.

38-400 Krosno

al. Jana Pawła II 28

tel. 13 43 604 15; 509 459 498

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.nowydom-sc.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY POKRYĆ DACHOWYCH

– TEL. 501 798 344

DZIAŁ SPRZEDAŻY STOLARKI OKIENNEJ I

DRZWIOWEJ – TEL. 509 459 498

Płatny materiał reklamowy

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS