Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama

BETON NA TELEFON

Email

BETON NA TELEFON

13 43 604 85

Wytwórnie mieszanek betonowych firmy ZAMBET zlokalizowane są w Krośnie i Pakoszówce k/Sanoka. Firma jest wiodącym w regionie dostawcą betonu. Oferuje m.in. beton klasy C8/10 – C50/60 z dostawą na budowę, stabilizację, zaprawy cementowo-piaskowe, betonowozy o pojemności 7 m sześc. i 9 m sześć., pompy do betonu 18 m, 24 m, 28 m i 39 m oraz gruszkopompy. ZAMBET posiada doświadczenie w realizacji dostaw materiałów budowlanych dla dużych inwestycji, a także służy doradztwem i dostarcza materiały na budowy domów jednorodzinnych.

Firma prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego. Obsługuje inwestycje związane z budownictwem drogowym, gospodarką wodno-ściekową, budownictwem indywidualnym, wielorodzinnym i komercyjnym. Z usług ZAMBETU Odrzykoń korzystają zarówno duże firmy i przedsiębiorstwa  budowlane, jak również klienci indywidualni. To z myślą o nich wprowadzona została usługa „beton na telefon”, z dostawą na miejsce, co jest bardzo dużym udogodnieniem. – Nasze wytwórnie mieszanek betonowych mieszczą się w Krośnie oraz w Pakoszówce koła Sanoka, co sprawia, że swoją działalność koncentrujemy na terenie od Bieszczadów, przez Sanok, Brzozów i Krosno, po Jasło i okolice. Dysponujemy przy tym profesjonalnym zapleczem – mówi Piotr Przybyła z firmy ZAMBET. Atutem firmy jest własny tabor. Swoje wyroby ZAMBET dostarcza własnym transportem. Do dyspozycji ma kilkadziesiąt samochodów, w tym tzw. gruszki, pompy oraz pompo gruszki.

ZAMBET STAWIA NA JAKOŚĆSTAWIA NA JAKOŚĆ

Do produkcji mieszanek betonowych firma wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości składniki, posiadające  atesty i certyfikaty. Współpracuje z wiodącymi producentami cementu, w tym z Grupą Ożarów oraz Lafarge Cement, co umożliwia dobór odpowiedniego materiału do specyfikacji zamówienia. Dodatkowo, dział wsparcia technicznego czołowych dostawców cementu, z którymi firma współpracuje, umożliwia ciągły nadzór oraz optymalizację procesu produkcji.

ZAMBET Odrzykoń przykłada bardzo dużą wagę do zapewnienia optymalnych parametrów produkowanego w swoich wytwórniach betonu, ponieważ od jego jakości zależy trwałość konstrukcji i jej wytrzymałość. Aby kontrolować jakość wytwarzanej mieszanki betonowej firma posiada własne laboratorium zakładowe oraz współpracuje z akredytowanym Centrum Technologicznym Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej w zakresie opracowania oraz weryfikacji receptur, badań betonu i nadzoru w trakcie budowy. – Kruszywa do produkcji betonu dostarcza nam przede wszystkim Kruszgeo Rzeszów, czyli firma z wieloletnim doświadczeniem, która gwarantuje utrzymanie parametrów i ciągłość dostaw. Podobnie jest z domieszkami do betonu, które pozyskujemy od uznanych producentów chemii budowlanej – informuje przedstawiciel firmy ZAMBET.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i przyjętej strategii klienci ZAMBETU mają pewność, że oferowane przez firmę różnego rodzaju mieszanki betonowe są produktami zawsze najwyższej jakości. Potwierdzone jest to specjalnymi testami jakościowymi.

WYROBY ZAMBETU UŻYTE PRZY PRESTIŻOWYCH INWESTYCJACH

Wypracowana przez lata dobra renoma firmy sprawia, że z ZAMBETEM współpracują wykonawcy wielu projektów i inwestycji realizowanych na Podkarpaciu. Beton z ZAMBETU został wykorzystany między innymi do budowy osiedli mieszkaniowych, galerii handlowych, ujęć wody, a nawet elektrowni wiatrowych. Firma ma na swoim koncie wiele prestiżowych obiektów w okolicy, które powstały w oparciu o jej wyroby. Zaliczyć do nich można np. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Galerię „Portius” w Krośnie, centrum handlowe OBI w Miejscu Piastowym, Leroy Merlin i Merkury Market w Krośnie, budynki wielorodzinne budowane przez krośnieńskie TBS, wieżę na lotnisku w Krośnie, obiekty firm Splast i Eurocash w strefach inwestycyjnych, czy centrum VIVO! Krosno.

Firma ZAMBET, jako producent i dostawca betonu, jest marką samą w sobie, co potwierdzają zadowoleni klienci i inwestorzy budów. Oferta firmy dostępna jest dla każdego, kto chce mieć produkt sprawdzonej i najwyższej jakości. Wystarczy zadzwonić pod numer – 13 43 604 85.

ZAMBET

ODRZYKOŃ

www.zambetodrzykon.pl

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PŁATNY MATERIAŁ REKLAMOWY

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS