Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama

Lider w branży meblarskiej

Email
Meble kuchenne, do salonu, do łazienki, meble na wymiar, szafy do zabudowy oraz fronty meblowe to oferta, jaką dla Klientów ma MEBLODREW z Zalesia. Firma szczycąca się 25-letnim doświadczeniem cieszy się dobrą renomą i jest znana w branży meblarskiej w kraju i za granicą.

25 LAT TRADYCJI

Od ćwierć wieku MEBLODREW zajmuje się wymiarowaniem, projektowaniem, produkcją i montażem mebli kuchennych, pokojowych, biurowych, mebli łazienkowych oraz zabudowy wnęk według indywidualnych projektów. Specjalizuje się w produkcji lakierowanych frontów meblowych dla firm z branży meblarskiej. Odbywa się ona na maszynach skonstruowanych według najnowszej technologii. Firma pracuje w oparciu o nowoczesne programy do projektowania oraz wizualizacji mebli i zabudowy. Bardzo dobrze wyposażony park maszyn został powiększony między innymi o  robot KUKA do lakierowania frontów meblowych oraz szlifierkę szerokotaśmową HESSEMANN, jedną z niewielu maszyn o takich parametrach w Polsce. Doświadczona kadra oraz odpowiedniej klasy urządzenia pozwalają na realizację niestandardowych zamówień. – Dzięki temu ze swoją ofertą możemy wkraczać szeroko na rynek nie tylko krajowy, ale i na rynki zagraniczne, w tym do sąsiedniej Słowacji i Czech, a także Austrii, Belgii czy Szwajcarii – opowiada Czesław Korab, właściciel firmy MEBLODREW z Zalesia.

NOWOCZESNE, KLASYCZNE, WYGODNE

Szeroka oferta MEBLODREW zawiera meble kuchenne, do salonu, łazienki i każdego rodzaju pomieszczenia. Zapewnia kompleksowość i wysoką jakość produktów. Firma stosuje nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które na długie lata zapewnią wygodę. – Stonowane kolory oraz pomysłowy układ sprawi, że Państwa meble będą klasyczne, a zarazem nowoczesne. Doświadczeni projektanci wykonają wizualizację i pokażą, jak zamówione produkty będą komponowały się w klasycznym wnętrzu – mówi Cz. Korab. Przykład MEBLODREWU pokazuje, że klasyka i nowoczesność mogą iść w parze. Wysokiej klasy materiały wykończeniowe sprawią, że meble będą nie tylko doskonale funkcjonować, ale również dobrze wyglądać. Podążając za trendami meblarskimi i gustami Klientów, coraz częściej firma projektuje, wykonuje i montuje kuchnie o stylistyce nowoczesnej. Charakteryzuje je przede wszystkim prostota, modułowa budowa, łączenie z elementami wykonanymi z aluminium i szkła. Wyposażane są one najczęściej w ergonomiczne i trwałe rozwiązania techniczne i systemy ułatwiające ich użytkowanie.

FRONTY KUCHENNE I MEBLOWE

W ofercie firmy MEBLODREW są również lakierowane elementy wykonane z płyty MDF, zarówno fronty meblowe (proste, gładkie, frezowane), jak i części korpusów meblowych oraz lakierowane blaty. Oferta skierowana jest także do producentów mebli. Głównym przeznaczeniem tych produktów są meble kuchenne oraz łazienkowe, ale znajdują także szerokie zastosowanie przy projektowaniu  różnego rodzaju elementów wyposażenia i dekoracji wnętrz. Wyroby lakierowane są przy użyciu najnowszej generacji agregatów lakierniczych oraz specjalistycznych pistoletów natryskowych. Elementy w po łysku polerowane są przy użyciu specjalnego sprzętu i past polerskich. Realizowane są zamówienia indywidualne o nietypowych kształtach i frezach.

ZALESIE, KROSNO, JASŁO

Siedziba firmy znajduje się w Zalesiu, w gminie Miejsce Piastowe. Zlokalizowana jest tam cała produkcja na nowoczesnych, przestronnych i bardzo dobrze wyposażonych salach produkcyjnych. Z myślą o Klientach, którzy są zainteresowani ofertą firmy, otworzono Studio Mebli w Krośnie przy ul. Pużaka 18b. Drugie Studio Mebli powstaje w Jaśle przy ul. Szopena 5, a jego otwarcie zaplanowano na początek maja. Na miejscu można skorzystać z porad i pomysłów projektantów. Na życzenie mogą komponować i projektować meble na indywidualne zamówienie. – Dbamy o to, by bezpośredni kontakt Klienta z naszą firmą odbywał się w sposób profesjonalny – podkreśla Cz. Korab.  Dodatkowo w studiach prezentowane są gotowe wyroby, możliwe rozwiązania i systemy meblarskie oraz cały osprzęt.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zamawiając meble u nas, mają Państwo pewność, że otrzymane produkty będą się charakteryzowały najwyższą jakością. Dbamy o każdy szczegół, począwszy od pierwszej wizyty naszego projektanta, a skończywszy na sprawnym montażu. Dynamicznie reagujemy na zmiany na rynku meblarskim, dzięki czemu możemy zaproponować innowacyjne rozwiązania oraz meble według najnowszych trendów.

Zapraszam do współpracy

Czesław Korab, właściciel

 

Czesław Korab przy robocie KUKA do lakierowania frontów meblowych

Studio Mebli Krosno

Studio Mebli Jasło

 

MEBLODREW

Zalesie 127, 38-430 Miejsce Piastowe

tel. 13 43 158 47; 601 878 483

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 7.30-15.30

Studio Mebli Krosno

ul. Pużaka 18b

tel. 604 532 711

godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9.00-17.00,

sobota 9.00-13.00

www.meblodrew.biz

Główna siedziba firmy w Zalesiu

Płatny materiał reklamowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS