Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

DOŚWIADCZENIE ZOBOWIĄZUJE…

Email
DOŚWIADCZENIE ZOBOWIĄZUJE…

Firma STALINWEST sp. z o.o. zajmuje się budowaniem ze stali i realizacją inwestycji budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa. Na rynku budowlanym uznana jest za rzetelnego i doświadczonego wykonawcę. Potwierdza to Podkarpacka Nagroda Gospodarcza za rok 2016, za usługę „Zaprojektuj i wybuduj”. Od miesiąca pod szyldem STALINWEST MATERIAŁY BUDOWLANE funkcjonuje też jej spółka córka – specjalizująca się w sprzedaży materiałów budowlanych i wyrobów hutniczych.

Przestronna ekspozycja i hala sprzedażowa

umożliwiają szybkie zakupy klientom

detalicznym i firmom

Firma STALINWEST to spółka działająca do końca 2015 r. jako KPB – Ślusarnia. Odsprzedana w 100 proc. nowemu inwestorowi – spółce ZPRE „Jedlicze”, zmieniła nazwę i rozszerzyła profil swojej działalności. Specjalizuje się w wykonywaniu i montażu konstrukcji stalowych dla obiektów wielkokubaturowych. Na swoim koncie ma wiele okazałych budów, np. hal przemysłowych, myjni samochodowych, magazynów czy pawilonów handlowych. Dużą część zleceń spółka zrealizowała kompleksowo, jako generalny wykonawca w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. – Za tę usługę w ub. roku jako STALINWEST zostaliśmy nagrodzeni Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą. To pokazuje, że spółka sprawdza się w roli generalnego wykonawcy i sprawnie realizuje budowy „od A do Z”. Projektujemy, uzyskujemy wszelkie pozwolenia, budujemy i oddajemy do użytku. Za to dostaliśmy Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą 2016 – mówi Przemysław Szymański, prezes zarządu STALINWEST sp. z o.o.

DYNAMICZNY ROZWÓJ

W ciągu dwóch lat od przejęcia spółki przez ZPRE „Jedlicze” od KPB SA, STALINWEST stała się firmą o dużej dynamice rozwoju, samodzielnie realizującą kilkumilionowe inwestycje. Spółka wzbogaciła się też o ponad dwuhektarowy teren przy ul. Pużaka 24, gdzie znajduje się jej siedziba, magazyny i hale produkcyjne. Ta inwestycja zaowocowała m.in. rozszerzeniem jej działalności i decyzją o utworzeniu spółki córki – STALINWEST MATERIAŁY BUDOWLANE. – Firma rozwija się bardzo dynamicznie, a fakt poprawy koniunktury dla budownictwa zmotywował nas do rozszerzenia działalności o kolejną spółkę. Podstawą naszej nowej działalności będzie sprzedaż materiałów budowlanych i wyrobów hutniczych – informuje prezes zarządu STALINWEST sp. z o.o. Prezesem spółki STALINWEST MATERIAŁY BUDOWLANE został Dariusz Kijowski były prezes spółki KPB – Handel. Załogę jej tworzą handlowcy z wieloletnim doświadczeniem branżowym, znawcy tematów budowlanych i fachowcy. – To ludzie sprawdzeni, z którymi jako handlowiec i budowlaniec współpracuję już od ok. 20 lat. Spora część osób to byli pracownicy KPB Handel i nieistniejącego dziś Budomat’u – wyjaśnia P.  Szymański. Utworzenie STALINWEST MATERIAŁY BUDOWLANE to krok milowy w rozwoju spółki STALINWEST. Wpłynie ona nie tylko na umocnienie jej pozycji rynkowej, ale też pozwoli zrealizować i wdrożyć w życie nowy styl handlu materiałami budowlanymi.

Dariusz Kijowski i Przemysław Szymański chcą, by

STALINWEST MATERIAŁY BUDOWLANE było

niestandardowym centrum budowlanym

CENTRUM HANDLOWE

Za sprawą STALINWEST w Krośnie przy ulicy Pużaka 24 powstało centrum budowlane, gdzie można zaopatrzyć się w stal budowlaną i kształtową oraz wszelkie materiały niezbędne do budowy domu. Firma zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, pełną pomoc i doradztwo w zakresie realizowanej inwestycji. Jej ideą jest, by dział handlowy funkcjonował jak  salon obsługi klientów materiałów budowlanych, a nie był to kolejny skład, w którym ludzie potykają się o cegły czy rozsypaną zaprawę. – Nie chcemy powielać stereotypów i form sprzedaży. To nie ma być kolejny taki sam skład budowlany. Przygotowaliśmy dla naszych klientów wydzieloną część powierzchni z wygodną kanapą, dużym stołem i ekspresem do kawy. W każdy wtorek w godz. 8-10 częstujemy naszych klientów i podwykonawców świeżymi ciastkami. A każdego dnia tygodnia dobrą kawą. Zapraszamy. W takiej atmosferze będzie można spotkać się z naszymi projektantami, wykonawcami i kierownikami budów, a także obejrzeć na wielkoformatowym telewizorze prezentacje najnowszych materiałów, rozwiązań i technologii budowlanych – objaśnia prezes zarządu STLINWEST sp. z o.o. Oprócz działu handlowego w STALINWEST MATERIAŁY BUDOWLANE funkcjonował będzie samoobsługowy mini market dla wykonawców. Wyróżniać go będzie m.in. szeroki asortyment bardzo dobrych jakościowo produktów i narzędzi sprzedawanych z pełną gwarancją producentów. Spółka oferuje swoim klientom dostawę samorozładowczym samochodem HDS, możliwość zwrotów zakupionych towarów, a także realizację zamówienia materiałów pod konkretny projekt budynku w oparciu o szczegółowe jego wyliczenie – Chcemy, żeby klienci poznali wartości dodane do określonej cenyChcemy na nowo wypracować swoje miejsce na rynku i stworzyć je pod szyldem STALINWEST, czyli spółki kierującej się najwyższymi standardami obsługi klienta – podkreśla Przemysław Szymański.

NOWE ZLECENIA I WYZWANIA

Firma STALINWEST, podobnie jak rynek budowlany, bardzo szybko się rozwija, stawiając na nowe rozwiązania, produkty i technologie. W planach spółki jest utrzymanie dotychczasowego tempa rozwoju, ugruntowanie pozycji jako generalnego wykonawcy obiektów wielkokubaturowych, a także wzmocnienie pozycji STALINWEST MATERIAŁY BUDOWLANE. – Z optymizmem patrzymy w przyszłość. Realizujemy wymagające zlecenia i wciąż szukamy nowych możliwości rozwoju dla naszej grupy – stwierdza prezes Szymański.

W dziale handlowym każdy klient może liczyć

na fachowe doradztwo w zakresie

budownictwa i kompleksową obsługę

STALINWEST SP. Z O.O.,

38-400 KROSNO,

UL. PUŻAKA 24,

TEL./FAX 13 432 23 76.

WWW.STALINWEST.PL

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS