Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama

Telgam buduje sieci FTTH

Email
Telgam buduje sieci FTTH - chce przejmować lokalnych dostawców

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam S.A. w Jaśle jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą internet, telewizję, telefonię, monitoring i rozwiązania IT. Posiada własne sieci teleinformatyczne na obszarze zachodniego Podkarpacia. Już niedługo zadebiutuje na alternatywnym rynku Giełdy Papierów Wartościowych. Spółka szuka w regionie lokalnych dostawców internetu chcących współpracować w ramach większej grupy

Działalność firmy Telgam na terenie Jasła i okolic trwa już od ponad pół wieku. W 1996 roku Telgam powstał jako samodzielny podmiot na bazie wyodrębnionej działalności telekomunikacyjnej jednej z największych podkarpackich firm tj. ZTS Gamrat S.A. W 2012 roku firma zmieniła formę organizacyjną na spółkę akcyjną.

Od czasu zakupu firmy o 30 procent zwiększyła się baza klientów, wprowadziliśmy nowe usługi w tym ofertę 3w1 – czyli Internet plus telewizja i telefon, rozwinęliśmy sieć światłowodową, podnosimy jakość usług, między innymi poprzez modernizację infrastruktury – wymienia Aleksander Stojek, prezes zarządu i główny akcjonariusz Przedsiębiorstwa Telekomunikacyjnego Telgam w Jaśle.

Więcej przeczytasz w nr 6 Nowego Podkarpacia z 6 lutego 2013

 

 

 

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS