Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Reklama
Katalog firm

PPHU Cerber Cezary Jagodzinski

ul.Katarzynów 49A
99-400 Łowicz
Łowicz
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Firma P.P.H.U. " CERBER " powstała w 1992 roku.

Już od samego początku naszym głównym celem była produkcja wyrobów o wysokiej jakości.

Poprzez staranny dobór doskonałych surowców oraz wprowadzenie wysokich standardów kontroli jakości udało nam się osiągnąć założony cel. Nasz park maszynowy jest jednym z najnowocześniejszych w kraju. Posiadamy w pełni skomputeryzowane maszyny włoskich i czeskich producentów jak LONATI, MATEC oraz dwucylindrowe maszyny do produkcji skarpet np. bezuciskowych. Ostatnio rozszerzyliśmy nasz potencjał o bardzo nowoczesne maszyny do produkcji skarpet bezszwowych, czyli pozbawionych tradycyjnego szwu w palcach. Bogaty i wszechstronny park maszyn daje naszej firmie szerokie spektrum możliwości produkcyjnych wyrobów spełniających indywidualne wymogi Klientów.

Luxon

Luxon

ul. Kwiatowa 45
55-330 Krępice
średzki
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Luxon LED to firma, która w 2008 roku była zaledwie start-upem z ambitnymi planami. W ciągu 11 lat od powstania znalazła się jako jedyny producent oświetlenia na liście 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie wg „Financial Times. Świadczy to o dużym zaangażowaniu i rozkwicie firmy przez zaledwie dziesięć lat.
Luxon LED to uczciwość, nowoczesność i ludzie którzy je tworzą i właśnie dzięki temu osiąga takie wyniki. Podczas tworzenia oświetlenia LED dla biur, centrów handlowych, magazynów budynków publicznych, ulic i tych odpornych na ekstremalne warunki dbają o każdy szczegół.

Reach

ul. Kleszczowa 14a
02-485 Warszawa
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Sklep fachwar.pl oferuje szeroki wybór elektronarzędzi przydatnych w każdym warsztacie lub zakładzie stolarskim. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości znanych niemieckich marek Metallkraft, Holzkraft i Unicraft. Zapewniamy indywidualne podejście, fachowe doradztwo i darmową dostawę.
Nasze produkty objęte są 2 letnia gwarancja. Skontaktuj się z nami.

Reach Sp. z o.o.

ul. Białej Brzozy 27
05-540 Zalesie Górne
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Sklep podniesto.pl oferuje wysokiej jakości urządzenia dźwignicowe marek Yale i Pfaff Silberblau. Doradzimy Ci w wyborze wciągnika łańcuchowego lub linowego, lewarka kolejowego, trawersy belkowej lub uchwytu do blachy. Zapewniamy darmową dostawę i indywidualną konfigurację zakupionych urządzeń.

Master Pack

Master Pack

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Firma Master Pack oferuje szeroki wybór opakowań kartonowych. Wszystkie opakowania pochodzą bezpośrednio od producenta. Zakład produkcyjny Master Pack istnieje od 1996 roku, produkując solidne i trwałe opakowania, w tym pudełka kartonowe, wysyłkowe, jak również stylowe opakowania na prezenty. Produkty te posiadają one wiele zalet takich jak wytrzymałość, lekkość, łatwość montażu. Są to wysokiej klasy opakowania, które można wykorzystać w wielu dziedzinach życia. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu online.

Amortyzatory Przemysłowe Rzeszów

Lubelska 53c
35-233 Rzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Oferujemy produkty ponad 50 światowych producentów, w tym marki ACE Controls.

Łącząc wiedzę i doświadczenia naszych pracowników staramy się zapewnić naszym klientom najwyższy poziom doradztwa technicznego i najbardziej efektywne rozwiązania w technice tłumienia.

Oferujemy: amortyzatory przemysłowe ACE, maty tłumiące, wibroizolatory i maty antywibracyjne, kontrolery ruchu i prędkości, blokady, stopery do palet.

Zapraszamy do naszego biura w Rzeszowie.

Serwis Hydrauliczny Rzeszów

Serwis Hydrauliczny Rzeszów

ul. Lubelska 53c
35-233 Rzeszów
pomorskie
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Jednym z głównych filarów działalności firmy BIBUS MENOS jest hydraulika siłowa. Na naszą ofertę składa się serwis pomp i silników oraz innych elementów hydrauliki siłowej takich producentów jak Danfoss, Kawasaki, Turolla oraz Rotary Power.

Pneumat System Sp. z o.o.

Pneumat System Sp. z o.o.

Handlowa 3
35-103 Rzeszów
rzeszowski
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Rzeszowski sklep z pneumatyką, automatyką przemysłową i hydrauliką siłową zaprasza do zapoznania się z ofertą produktową i usługową firmy Pneumat System. Działamy na rzecz firm przemysłowych, warsztatów, zakładów rzemieślniczych czy usług. Dostarczamy niezawodne rozwiązania produktowe w postaci siłowników, zaworów kulowych, węży przemysłowych i pneumatycznych, manometrów, elementów złącznych, kompresorów powietrza, narzędzi pneumatycznych czy w końcu sprzętu lakierniczego i próżniowego. Znamy się na produktach które sprzedajemy - pomożemy w doborze najwłaściwszego produktu dla konkretnej aplikacji. Wykonujemy także usługi serwisowe, pomiarowe, audytowe czy projektowe związane z instalacjami pneumatycznymi czy audytami sprężonego powietrza. Zapraszamy do składania zapytań!

ROTEKO S.C. PIOTR LEBIEDZKI, MARTA LEBIEDZKA

Henryka Sienkiewicza 8
32-065 Krzeszowice
krakowski
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Roteko to zakład produkcyjny oferujący szeroki wybór przedmiotów z tworzyw sztucznych np.: kajaków polietylenowych, zsypów do gruzu czy pojemników na piasek lub sól. Firma używa do ich tworzenia technologii formowania rotacyjnego, dzięki której w pełni kontroluje kształt, fakturę, grubość ścian, kolor oraz objętość tworzywa. Roteko tworzy również serie próbne wyrobów i testuje je, by móc udoskonalać ofertę i poszerzać ją o kolejne pozycje. Zamówienia wykonuje szybko oraz ekonomicznie.

Zakład Produkcji Folii EFEKT PLUS

Zakład Produkcji Folii EFEKT PLUS

ul. Trembeckiego 11
35-234 Rzeszów
Rzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa
Producent folii Efekt Plus to profesjonalny zakład, w którym powstają materiały opakowaniowe: folia stretch ręczna, folia maszynowa, folia kolorowa jumbo.
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Pseudonim
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS