Nowe Podkarpacie

Reklama
Katalog firm

Linea

Pogwizdów Nowy 662 k. Rzeszowa
36-062 Zaczernie
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Firma Linea specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie oraz naprawie profesjonalnych maszyn sprzątających. Linea działa w branży od ponad 10 lat. W ofercie posiada maszyny czyszczące, szorowarki, polerki, odkurzacze piorące, mopy, pady czyszczące, wózki serwisowe do sprzątania, wózki hotelowe, szeroki asortyment akcesoriów do sprzątania, jak również specjalistyczne środki czystości. Firma dostarcza sprzęt czyszczący pochodzi od cenionych na świecie, renomowanych marek takich jak Taski, Diversey, Splast, Papernet. Jest autoryzowanym dealerem marki Taski. Oferta dedykowana jest zarówno dla dużych, jak i małych firm. Firma cechuje sie indywidualnym podejściem do każdego klienta. Analizując potrzeby Klienta firma doradza wybór najbardziej optymalnych rozwiązań. Linea prowadzi testy oraz prezentacje maszyn czyszczących. Oferuje kompleksowy montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy okresowe, jak również zapewnia opiekę posprzedażową. Oferta obejmuje również szkolenia personelu i profesjonalne doradztwo w dziedzinie utrzymania czystości.

Naprawiamytablety

Garbary/Estkowskiego ul. Piaskowa, 3A/2
61-753 Poznań
wielkopolskie
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Profesjonalny serwis.Ekspresowa obsługa.
Zajmujemy się serwisem i naprawą tabletów.
Serwis tabletów,naprawa tabletów Poznań

Nobilla Sp. z o. o. Sp. K.

Nobilla Sp. z o. o. Sp. K.

Nowa 32
37-400 Nisko
Niżański
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Od 2010 r. świadczymy kompleksowe usługi w branży konfekcjonowania wyrobów. Doskonale zdając sobie sprawę jak ważne jest zarówno samo opakowanie jak i usługa pakowania skompletowaliśmy prawdopodobnie najlepszy zespół specjalistów na Podkarpaciu. Przepakowujemy nie tylko chemię wszelkiego rodzaju (przemysłową, gospodarczą, jak też basenową), ale także środki ochrony roślin, nawozy, proszki gaśnicze, dodatki paszowe i wiele innych produktów nie przeznaczonych do spożycia.

Naszym atutem jest konfekcjonowanie w saszetki z folii PVA wodno-rozpuszczalnej.

Zakres naszych działań jest wszechstronny i nie ogranicza się jedynie do pakowania usługowego produktów. Jesteśmy również producentem zanęt wędkarskich i wytwarzamy pellet wędkarski własnej, polskiej receptury.
Obecnie rozprowadzamy go w dziesięciu smakach i pięciu rozmiarach (szczegóły na stronie internetowej).

Ponadto prowadzimy sprzedaż chemii basenowej, akcesorii wędkarskich PVA, jak również nawozów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej!

Pcdron

Garbary/Estkowskiego ul. Piaskowa, 3A/2
61-753 Poznań
wielkopolskie
Strona Internetowa: Strona Internetowa
Serwis laptopów,naprawa laptopów Poznań.
Profesjonalny serwis.Ekspresowa obsługa.
Zajmujemy się serwisem i naprawą laptopów.
STUDNIE GŁĘBINOWE WIERCONE JANPOL

STUDNIE GŁĘBINOWE WIERCONE JANPOL

ustrobna
38-406 wojaszówka
krośnieński
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Opis działalności
Wiercenie studni, studnie głębinowe.
Marki i specjalizacje
F.P.H.U. JANPOL zajmuje się kompleksową obsługą studni głębinowych, głównie na terenie Podkarpacia.

Naszą specjalizacją jest wiercenie studni głębinowych dla gospodarstw indywidualnych oraz dla firm.
Odwierty wykonujemy w każdym terenie, nawet w ciężko dostępnych miejscach, niezależnie od pory roku.

Zaletą studni głębinowej jest pozyskiwanie wody z głęboko położonych warstw wodonośnych oraz niskie koszty użytkowania.
Produkty i usługi
Dobrze wykonana studnia służy przez wiele lat i jest niezależna od warunków zewnętrznych (opady) panujących w danym roku.

ZAKRES USŁUG - oferta

WYZNACZANIE ŹRÓDŁA WODY
Odbywa się metodą radiostezyjną, popartą mapami hydrogeologicznymi

WYKONANIE ODWIERTU
- do odpowiedniej głębokości.
Dokonanie wstępnego pomiaru ilości wody i zapuszczenie kolumny rur z filtrem (atest wodny) o średnicy 160 mm.
Następnie kolumna rur jest obsypywana do odpowiedniej głębokości żwirkiem, którego zadaniem jest filtrowanie wody dopływającej do studni.

ODCIĘCIE WÓD GRUNTOWYCH
Odbywa się poprzez wykonanie cementowego pierścienia (korek betonowy). Dobrze wykonany korek betonowy zapobiega dostawaniu się zanieczyszczonych wód gruntowych do warstw wodonośnych. Zapewni to wymaganą jakość wody.

CZYSZCZENIE I DEZYNFEKCJA
Zabiegi te doprowadzają wodę do czystości oraz prowadza do uzyskania maksymalnej wydajności nowo powstałej studni. Wtedy ostatecznie ustala się wydajność (pomiar napływu).PRZYŁĄCZ
Może być wykonany:
- prowizorycznie - na okres budowy domu
- kompletnie (na gotowo) - z doprowadzeniem wody do budynku

Dobór i zapuszczenie nowej pompy głębinowej odbywa się po analizie głębokości odwiertu i odległości do budynku.
Po wykonaniu usługi teren pozostawiamy czysty i uporządkowany. Usługi są świadczone terminowo i dostosowane są do potrzeb klienta.

CENY USŁUG
Ceny naszych usług są konkurencyjne i omawiane indywidualnie z każdym klientem.
Cena uzależniona jest od miejsca odwiertu, warunków geologicznych i ostatecznie jest ustalana na działce po przeprowadzeniu radiostezyjnego szukania źródła wody.

Mamy krótkie terminy realizacji usług i staramy się zapewnić gwarancję wody

USŁUGI DODATKOWE
- czyszczenie i dezynfekcja już istniejących studni głębinowych
- serwis instalacji wodociągowych (wymiana pomp itp.)
- usługi wywrotką
- usługi porządkowe na posesji
- rozbiórki budynków
- budowa zjazdów do działki
- inne usługi budowlane

Sprzedaż wyrobów betonowych własnej produkcji

Od fundamentu AZ po Dach z Firmą Bud-MAX

Folusz62
38-222 Cieklin
Jasielski

Firma Budowlana BUDMAX świadczy usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji, w tym głównie w systemie generalnego wykonawstwa w standardzie deweloperskim lub z wykończeniem "pod klucz". Realizujemy również stany surowe obiektów oraz kompleksowe remonty budynków istniejących, w tym obiektów zabytkowych. W ostatnich dziesięciu latach zrealizowaliśmy kilkanaście budynków mieszkalnych wielorodzinnych i usługowych budynki jednorodzinne oraz obiekty przemysłowe. Aktualnie realizujemy w generalnym wykonawstwie 3 budynki mieszkalne wielorodzinne zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz przygotowujemy kilka kolejnych inwestycji.

O jakości proponowanych usług mogą świadczyć realizowane inwestycje oraz opinie naszych Kontrahentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Pozycjonowanie Hiszpania

Szkolna
42-274 Konopiska
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Dobre pozycjonowanie stron internetowych to jedna spośród najskuteczniejszych dróg reklamy stron www w Internecie. Pozycjonowanie (SEO) to działania doprowadzające do osiągnięcia topowych pozycji na wyselekcjonowane wyrażenia kluczowe w wyszukiwarkach tj. Google. Dla potencjalnych kupujących na całym świecie wyszukiwarki są najważniejszym centrum wiadomości o produktach, usługach, firmach itd. Badania pokazują, iż ruch kontrahentów uzyskanych z działań marketingowych w Google w sposób oczywisty przenosi się na sprzedaż wyrobów i usług.

Firma sprzątająca Stanbest

Firma sprzątająca Stanbest

al. Gen. Wł. Sikorskiego 66
35-304 Rzeszów
Rzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usługową firmy sprzątającej Stanbest. Firma ta posiada siedzibę w Rzeszowie, ale zlecenia wykonuje w całej Polsce. Oferuje szeroki wachlarz usług mycia, czyszczenia i sprzątania, które wykonywane są w galeriach handlowych, bankach, hotelach, urzędach i instytucjach, obiektach użyteczności publicznej oraz zakładach przemysłowych. Można skorzystać z takich usług jak mycie hal produkcyjnych, mycie elewacji i dachów, czyszczenie tapicerki, czyszczenie posadzek, powłoki polimerowe, odśnieżanie podjazdów czy koszenie trawników, a także wiele więcej. Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, nasi doradcy służą szybką wyceną usług.

DOCIEPLANIE PODASZY PIANKA PUR IZOLACJE

SPORTOWA
37-600 LUBACZOW
LUBACZOWSKI

Opis oferty:
Witam serdecznie

.DOCIEPLENA PODASZY pianką poliuretanową: Firma wykonuje skuteczne izolacje natryskowe obiektów przy użyciu szerokiej gamy pian poliuretanowych oraz cienkowarstwowych powłok polimocznikowych.

Docieplenie poddasza jest jedną z najważniejszych kwestii przy izolacji budynku, ponieważ przez dach ucieka nawet do 30% ciepła, a wiadomo, że ogrzewanie to zdecydowanie największy koszt związany z utrzymaniem domu. Śmiało można stwierdzić, że izolacja poddasz pianką poliuretanową jest inwestycją w mniejsze koszty za energię.
Pianka może zostać naniesiona bezpośrednio na blachę, beton, deskowanie, płytę OSB i folię, tym samym podwyższając ogólną efektywność energetyczną budynków. Ponadto, jest to jednorazowa inwestycja, która będzie niezmiennie tak samo skutecznie działała na szczelność budynku przez cały okres jego „żywotności” (tradycyjna izolacja z biegiem lat obniża swoją skuteczność).

Zalety izolacji pianką poliuretanową:

+Oszczędność, duży spadek kosztów energii w stosunku do izolacji wełną (nawet 50% niższe koszty za energię!)

+Szczelność gwarantuje zminimalizowanie strat ciepła zimą, a latem izolację przed nadmiernym nagrzaniem

+Lekkość zapewnia zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów, ścian oraz ich wzmocnienie

+Trwałość – pianka pur nie zmienia swoich właściwości (nie utlenia się, nie kurczy, nie opada)

+Wygłuszenie budynków, - właściwości pianki poliuretanowej doskonale tłumią dźwięki (produkt stosowany w studiach nagrań, kinach domowych, gabinetach lekarskich, salach wykładowych)

+Paroprzepuszczalność oznacza, że mimo izolacji konstrukcja dachu „oddycha”, gwarantując tym samym dobrą jakość powietrza

+Ekologia i bezpieczeństwo – pianka poliuretanowa nie pyli się oraz nie emituje szkodliwych substancji. Jest odporna na pleśnie i grzyby, nie wywołując przy tym reakcji alergicznych, nie posiada właściwości rakotwórczych i jest bezwonna w czasie użytkowania budynku (produkt spieniany jest parą wodną). Jest idealnym zabezpieczeniem przed kurzem i pyłkami, oraz nie jest atrakcyjnym środowiskiem dla gryzoni i insektów. Ponadto, piana nie zawiera związków typu CFC i HCFC tzw. freonów (zakazanych w większości krajów) które są odpowiedzialne za destrukcję warstwy ozonowej.

Wszystkie chętne osoby mające zamiar docieplać własne poddasze, ściany czy fundamenty zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, bezpłatny pomiar oraz rzetelną i wiarygodną wycenę

CAR-RENTAL.PL Wynajem samochodów

CAR-RENTAL.PL Wynajem samochodów

al. T. Rejtana 65
35-959 Rzeszów
Rzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Każda osoba, która planuje wynająć samochód od sprawdzonej firmy, powinna zapoznać się z ofertą wypożyczalni aut działającej pod nazwą CAR-RENTAL.PL. To rzeszowska wypożyczalnia, która już zdobyła sobie uznanie wielu zadowolonych klientów, którzy polecają usługi firmy. Flota pojazdów liczy prawie 50 samochodów, w tym auta dostawcze, osobowe, vany czy też busy. Skorzystać można z atrakcyjnych ofert rabatowych, których przykładem może być wynajem auta weekendowy lub promocja na wynajęcie busa 9-osobowego. Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Imię
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS